Ogrzewanie powietrzem

GAZOWE MODULOWANE, KONDENSACYJNE NARZEWNICE POTWIETRZA

Nagrzewnica powietrza jest doskonałym rozwiązaniem do ogrzewania całych pomieszczeń, jak i wyznaczonych stref. Porównując nagrzewnicę z tradycyjnymi systemami grzewczymi wymagającymi oddzielnych pomieszczeń dla kotłowni łatwo można utwierdzić się w przekonaniu o ponoszeniu najniższych kosztów inwestycyjnych oraz eksploatacyjnych. Utrzymanie tych kosztów na poziomie minimalnym jest możliwe dzięki temu iż nagrzewnica jest urządzeniem samowystarczalnym i wysokoefektywnym, występują równeż jako kondensacyjne i z modulacją mocy.

 

ZALETY NAGRZEWNIC MODULOWANYCH

  • Palnik i wentylator modulowany: Palnik typu premix i wentylator modulowany jest w pełni sterowany, co w znacznym stopniu ogranicza emisję spalin oraz zmniejsza zużycie gazu.
  • Bardzo cicha letnia wentylacja:  Trójstopniowa praca wentylatora (100% / 80% / 60%).
  • Opatentowany wymiennik ciepła ze stali INOX
  • Inteligentna regulacja - mikroprocesor.
  • Nagrzewnica - destratyfikator: Nagrzewnica jest jednocześnie wentylatorem sufitowym wymuszającym cyrkulację powietrza.
  • Energooszczędna: Nagrzewnica reaguje bardzo szybko na nagłe zmiany temperatury w pomieszczeniu, minimalizując zużycie energii o 20%.

 

KING - GAZOWE GRZEJNIKI

Pod seryjną nazwą KING oferowany jest szeroki wachlarz grzejników gazowych z kompensowanym przepływem wymuszonym, stanowiących istotną i wygodną alternatywę dla dotychczas stosowanego konwencjonalnego systemu ogrzewania. Są to urządzenia ze szczelnym układem spalania (typ C) i mogą być instalowane w dowolnym miejscu, w każdym pomieszczeniu, w tym również w pokojach i łazienkach, gdzie zwykle nie ma otworów wentylacyjnych, niezbędnych w przypadku instalowania urządzeń typu B (norma europejska CIG 7129).

Grzejniki KING to jedyny w swym rodzaju zestaw modeli, obejmujący 14 wersji, rozwiązujący wszelkie problemy dotyczące sprawności, instalowania i doboru wymiarów gabarytowych. Urządzenia serii KING mogą pracować na dowolnym rodzaju gazu.

Grzejniki KING są eleganckie, ponieważ wyróżniają się ładną i praktyczną linią; oferta obejmuje trzy różne rodzaje wykończenia - blacha, drewno i orzech.

 

Grzejniki KING są bezpieczne, ponieważ cały cykl spalania odbywa się w idealnie szczelnym układzie; wielkość płomienia regulowana jest przy pomocy termopary lub elektronicznie, zależnie od modelu. W przypadku zgaśnięcia płomienia - dopływ gazu zostaje wstrzymany.

Grzejniki KING są oszczędne, ponieważ pozwalają zaoszczędzić 30-40% kosztów ogrzewania w porównaniu do konwencjonalnych układów grzewczych, a ponadto czynności montażowe są bardzo proste, zaś działania konserwacyjne ograniczono naprawdę do minimum.

 

Zgodność z normą europejską UNI-CIG 7192 dla urządzeń typu C.

Posiada certyfikat Instytutu Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.

 

Oferty i realizacje: